Dzięki naszej szerokiej gamie stylów i marek, możemy pomóc Ci znaleźć odpowiednie meble, które pasują do Twojego domu lub biura.

Meble dodają uroku i zwiększają funkcjonalność w domu lub w biurze. Ale czy wiesz, że są one dostępne w różnych stylach?

Ten artykuł dzieli się różnymi meblami, aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie, które będzie pasować do Twojego pokoju lub biura. Zacznijmy.

NOWOCZESNY STYL MEBLI

Ten typ stylu meblowego zapewnia uczucie otwartości i przewiewności dzięki swoim minimalistycznym, czystym i prostym cechom. 

Cechy:

 • Niewielkie podłogi
 • Polerowane metale 
 • Drobne ozdoby

Został on po raz pierwszy wyprodukowany pod koniec XIX wieku i był pod silnym wpływem modernizacji. Obejmuje on prostotę, proste, czyste linie i gładkie powierzchnie.

WSPÓŁCZESNY STYL MEBLI

Jest to oparte na obecnym trendzie. Jest więc naturalne, że co jakiś czas się zmienia, ponieważ miesza się z zapożyczonymi fasetami i ikonami z różnych epok.

Choć kojarzony z nowoczesnym stylem meblarskim, współczesny styl meblarski nie podąża za STRICT FORMATEM obecnym z tym pierwszym. Zawiera on raczej style mebli TRENDY, które wpisują się w obecny trend. 

STYL MEBLI WIEJSKICH

W zależności od położenia geograficznego, styl mebli wiejskich może być bardzo zróżnicowany. Odzwierciedla on jednak miejsce, w którym styl ten powstał. Jest on preferowany przez wielu właścicieli domów, ponieważ jest długotrwały i praktyczny.

Cechy:

 • Kolory nieme
 • Fantazyjne rzeźby w drewnie
 • Projektowanie dla rdzennych rolników

KLASYCZNY WSPÓŁCZESNY STYL MEBLI

Klasyczny, współczesny styl mebli jest idealny dla osób, które kochają efekt połączenia nowoczesnego i archaicznego wzornictwa. Dlatego też w jego meblach często pojawiają się następujące cechy:

 • Elegancja
 • Linie klasyczne
 • Akcenty 
 • Elementy naturalne 
 • Subtelne odcienie

Typowe jest również wykończenie drewna lub skóry, wykończenie guzików, opływowe lub dodane do nich kamienie naturalne. To majestat nadawany przez te duże, a zarazem proste i eleganckie meble o misternym wykończeniu. 

STYL MEBLI CHAŁUPNICZYCH

Charakteryzuje się on rustykalnym, ciepłym i prostym stylem, wywierającym prowincjonalne piękno. Podkreślają go czyste tekstury i linie malowane jasnymi, zwiewnymi kolorami. Tworzy to komfortowy wygląd i klimat, który jest kochany przez wielu.

STYL EKLEKTYCZNYCH MEBLI

Dzięki eklektycznemu stylowi mebli, na teksturę i wykończenie mebli składa się osobista preferencja danej osoby.  To daje mu zróżnicowaną gamę wzornictwa.

STYL SKANDYNAWSKICH MEBLI

Ten styl wykorzystuje pastelowe palety kolorów, głównie w białych tonacjach, w naturalnych materiałach, takich jak drewno i tkaniny. Tworzy to ciepło i światło w każdej przestrzeni, szczególnie w miejscach, gdzie zima jest ciemna, mroźna i długa. 

STYL MEBLI TOSKAŃSKICH

Styl mebli toskańskich inspirowany jest wzgórzami Włoch, które łączą w sobie rustykalny i elegancki wygląd z jego cechami. 

Cechy:

 • Opracowane wzory
 • Stara i żelazna przewijarka
 • Wykończenia z kutego żelaza 
 • W rezultacie daje to przyziemny urok twojego domu lub biura.

STYL MEBLI PRZEMYSŁOWYCH

Ten styl mebli wywodzi się z otwartości magazynów przemysłowych i fabryk. Wykorzystuje surowce takie jak stal, metal, cegła i drewno. Sprawia to, że meble wyglądają na nerwowe, ale w najwyższym stopniu funkcjonalne.

STYL MEBLI W POŁOWIE WIEKU

Średniowieczne meble czerpią inspirację z najbardziej rozpoznawalnych mebli znanych w czasach obecnych. Ten styl mebli jest bardzo funkcjonalny z minimalistycznym klimatem. Zazwyczaj wykonane są z formowanego tworzywa sztucznego i aluminium. Sprawia to, że wyglądają one nieco futurystycznie. 

STYL RETRO MEBLI

Styl mebli Retro nadaje styl vintage, ponieważ jest zapożyczony ze stylów lat 70-tych. Choć może wydawać się przestarzały kulturowo, to jednak kinowy i domowy klimat, który dodaje do Twojego domu lub biura czyni go niezwykle wyjątkowym. .