Kanapa jest centralnym punktem domu. Jest to miejsce, które naturalnie przyciąga gości i współlokatorów. Dobra kanapa ciągnie więc podwójnie: musi być nie tylko wygodna, ale i dobrze wyglądać. Niezależnie od tego, czy balujesz na budżet, czy nie, są to najlepsze kanapy i kanapy do przeciskania się przez frontowe drzwi.

Kanapy o najlepszej wartości

Nora Sofa

Sofa Best Value: Nora oferuje najlepsze połączenie wszystkich możliwych funkcji w kanapie lub sofie, które nie są szalenie drogie. Jest solidna, wygodna, dostosowana do indywidualnych potrzeb, modułowa i w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia. Ponadto, jej tkanina obiciowa jest niezwykle odporna na plamy, wbudowany jest w nią kabel do ładowania, a jej spokojna, półwieczna estetyka jest dość łatwa do złożenia w większości sytuacji życiowych. To wszystko sprawia, że cena pełnowymiarowej, w pełni dostosowanej do indywidualnych potrzeb sofy wynosi niewiele ponad 1000 dolarów.

Inside Weather Brooklyn Sofa

Tam, gdzie wiele nowych sof i kanap ma niewypowiedziany okres użytkowania, nowa marka Inside Weather jest nowoczesną, prostą sofą, która dzięki warstwom i warstwom pianki o wysokiej gęstości, syntetycznego puchu i listwowemu zawieszeniu jest przytulna. Cena też nie jest zła.

Artykuł Nova Sofa

Choć artykuł prezentuje się jak każda inna marka mebli przeznaczonych bezpośrednio dla konsumentów, to jednak jest niczym innym. Kanadyjska firma zatrudnia ponad 100 osób i oferuje idealną równowagę pomiędzy estetyką, wygodą, materiałami i kosztami. Nova jest nowoczesną, wyściełaną pierzem kanapą stworzoną do oglądania i pieprzenia.

Zdefiniuj wnętrze Winslow

Mocną stroną Interior Define jest dopasowanie i klasyczna estetyka. Każdą z jego kolekcji można skonfigurować w dowolny sposób, w dowolnym kolorze, z dowolnej tkaniny (lub skóry) i z dowolnymi stopami, poduszkami i poduszkami, które chcesz wypełnić. To nie jest firma dla osób dotkniętych paraliżem analitycznym, ale jeśli wiesz, czego chcesz, to jest to sofa do zakupów.

Floyd Sofa

Dobrze wykonane, bezsensowne meble, które łatwo się przemieszczają i wyglądają trochę inaczej niż wszystko inne - to najszybszy sposób na opisanie wartości propozycji Floyda. Jego sofa rozkłada się na stertę bardzo opakowanych kawałków. W związku z tym jest to prawdopodobnie najbardziej przyjazna w transporcie jednostka na rynku. Dzięki stelażowi ławki i podłokietnikom, które pełnią rolę poduszki, jest to w dużej mierze rzecz własna.

Najlepsze sofy budżetowe

Zinus Sunny Modern Sofa

Best Sofa Under $500 Choć Zinus jest bardziej znany z materaców ultra-cheap, firma produkuje również ultra-cheap sofy. Drewniana rama Sunny Modern Sofa posiada poduszki z pianki tuftowanej, 100-dniowy okres próbny, bezpłatną wysyłkę (wszystko w jednym pudełku!) i miękkie uderzenie w portfel. Krótko mówiąc, jest to ładna pierwsza kanapa i idealna pozycja stojąca aż do przyjazdu na bardziej zielone pastwiska.

Viva Speace Blue Velvet Sofa

Chociaż zazwyczaj nie jest to estetyczny promyk obietnica, Home Depot to prosta, czysta, aksamitna sofa z poduszką na ławkę jest trudna do pobicia w cenie około 460 dolarów.

Cała Nowoczesna Sofa Wallace'a

Bardzo, bardzo tanie meble, które wyglądają przyzwoicie i statki szybko jest Wayfair's (firma za kółkiem All Modern) wizytówka. Ta kanapa posiada szwy kanałowe w dół tylnej poduszki i podstępne cabrio wzór sofy za nieco ponad 500 dolarów.

Ikea Finnala Sofa

Jedną z wielu niskobudżetowych sof firmy Ikea jest modułowość i zastosowanie mieszanki bawełniano-polietylenowej zamiast prostego poli, jak popularny Vimle.

West Elm Haven Loft Sofa

Głęboko osadzona sofa West Elm, dostępna w wielu kolorach i tkaninach, jest przytulna dla dwóch osób, ale nie jest tak szeroka, że zjada dodatkowe powierzchnie.

Najlepsze Sofy Sekcyjne

Pokój i zarząd Easton Sectional

Najlepsza Sofa Sekcyjna: Room & Board może wydawać się przestarzały w porównaniu z nowszymi i bardziej błyszczącymi firmami produkującymi meble, ale te inne firmy nie mają nic wspólnego z jakością na poziomie R&B. Rama jej Easton Sectional wykonana jest ręcznie z suszonego twardego drewna. Poduszki to sprężyna, pianka, puch i pióra. Easton Sectional jest dostępny w różnych rozmiarach i kolorach i jest w pełni modułowy. Ponadto R&B tworzy obudowę dla najbardziej transparentnej firmy meblarskiej na świecie - nie ma kłamstw co do terminu dostawy, dostępności czy ceny. Innymi słowy, otrzymujesz to, za co płacisz.

Ikea Soderhamn Sectional Sofa

Soderhamn to klasyczna Ikea: tania, funkcjonalna i atrakcyjna. Dosłownie kliknij i baw się systemem modułowym, aby stworzyć układ siedzisk najlepiej pasujący do Twojego stylu życia. Bo pod dużym (i trochę montażu, aby być uczciwym) dostajesz czteromiejscowy z bryczką, która wytrzyma przyzwoitą chwilę.

Sabai Sectional

Segment Sabai i jego produkty w ogóle, oferuje nowoczesne style i solidne konstrukcje w cenach DTC. Szezlong może być umieszczony po obu stronach sofy, dzięki czemu można spać prostopadle do dowolnej strony, po dowolnej stronie. Nie jest to największa część, ale ładnie wkomponuje się w narożnik małych mieszkań.

Allform Sectional

Jeśli kupujesz niemodularny odcinek, to źle kupujesz meble. Dodaj miejsce do siedzenia, jeśli twoje gospodarstwo domowe rośnie lub zmienia orientację, aby dostosować się do nowych środowisk życia. Sofy Allform są czyste, klasyczne i wyglądają podobnie do innej rozpoznawalnej marki bezpośredniej bliskości konsumenta.

Restauracja Chmura sprzętowa Przekrój

Sofa Cloud jest jedną z najwygodniejszych sof, jakie można kupić. Poduszki wykonane w 100% z puchu gęsiego puchu lub rdzenia gęsiego puchu pochłaniają Twoją wagę, nie będąc przy tym w całości umywalką i bez oparcia. RH oferuje trzy warianty tapicerki, ale na specjalne zamówienie oferuje prawie 200 opcji.

Najlepsze Sofy Skórzane

Sofa miejska West Elm

Obfita kanapa miejska z West Elm jest tak przyjazna dla rodziny jak kanapa, którą można dostać. Pluszowe poduszki z najwyższej jakości skóry i solidna rama z twardego drewna sosnowego wytrzymają mecze zapaśnicze twoich dzieci i całodzienne zapasy The Wire binges. Dodatkowo, wszelkie rozlania mogą być z łatwością usuwane.

Rove Concepts Hector Sofa

Przewiewne i wizualnie lekkie, ale dzięki poduszkom wykonanym zarówno z pianki o dużej gęstości, jak i z gęsiego puchu, nadal bardzo przytulne. Siedząc na solidnym stalowym stelażu, sofa Hector firmy Rove Concepts wygodnie mieści się w nowoczesnej przestrzeni życiowej.

Joybird Eliot Skórzana Sofa

Skóra wierzchnia kanapy Eliota z czasem złamie się w sposób, który jest dla niej wyjątkowy. Poduszki tuftowane i bardzo szerokie siedziska to zachęcający widok po długim dniu.

Kratka i beczka Sherwood Skórzana Sofa

Kontrast między ramą z twardego drewna a giętką skórą wygląda jak sofa w wersji whiskey i cygaro. Ramiona są wykonane z litego klonu, a zawieszenie taśmowe zapewnia wygodę siedzenia.

Normann Copenhagen Era Sofa

Era to wszystko, czego potrzebujesz w sofie - miejsce do siedzenia, może okazjonalna drzemka - i nic, czego byś nie zrobił. Żadnych puf, brudów, czy straconej przestrzeni. Na tyle, na ile możesz chcieć umieścić pod sofą przypadkowe rzeczy, utrzymywanie jej w pozycji otwartej sprawi, że Twój salon będzie się czuł bardziej swobodnie, co sprawi, że pomieszczenie będzie większe. Link przekierowuje na standardowy model sofy Era, który można przekształcić w szereg opcji skórzanych.

Najlepsze nowoczesne kanapy

Hay Silhouette Two-Seater

Koronny klejnot nowego i dostępnego skandynawskiego wzornictwa, Hay jest prawdopodobnie najbardziej znany z uroczych, kolorowych dodatków, ale jego meble są równie doskonałe. W sofie Silhouette znajduje się głęboka poduszka ławki, wysokie, cienkie podłokietniki i kilka absolutnie złych opcji tapicerki.

Gus Adelaide Sofa

Nowoczesna sofa klubowa wykonana z ciężkiej drewnianej ramy i lniano-bawełnianej tapicerki. Poduszki na podłokietniki są idealne do pieprzenia.

Sofa Blu Dot Mono

Środkowo-zachodnie, nowoczesne, oryginalne meble w cenach, które nie są całkowicie zachwycające dla oka. To szczególna kombinacja atrybutów, a sofa Blu Dot's Mono jest prawdopodobnie najbardziej podstępną wartością, jaką oferuje marka. Bo poniżej dwóch kawałków otrzymujemy ramę z twardego drewna klonowego, poduszki i poduszki wypełnione puchem i pierzem oraz, jak zawsze, bardzo przyjemny kształt.

Hem Kumo Sofa Modułowa

Powlekana proszkowo stalowa podstawa, przede wszystkim wełniana tapicerka i plamiasty niebiesko-zielony kolor to kości kanapy Hem's Kumo, ale naprawdę chodzi o wygląd. Tam, gdzie wiele sof - na tej liście i w ogóle - niechętnie odnosi się do odważnych kształtów i linii, Hem's domaga się reflektorów.

Coddle Node Sofa

Większość marek mebli bezpośrednio do konsumenta decyduje się na ogólne projekty sof, które przemawiają do jak największej liczby osób, stąd też bogactwo sof nowoczesnych, boho i "tradycyjnych" z połowy wieku na tej liście i w salonach. Kanapa Coddle's jest gruba i przytulna, a jednocześnie zachowuje czysty kształt, co czyni ją czymś wyjątkowym w bardzo zatłoczonej kategorii. Podobnie jak inne marki DTC, posiada ona jednak takie cechy, jak modułowość, wbudowane wtyczki USB i materiał chroniący przed zabrudzeniami.

Najlepsze Sofy do spania

Blu Dot One Night Stand

Best Sleeper Sofa: Sofy do spania mają tendencję do blokowania się, zajmowania miejsca, co jest sprzeczne z oszczędzającą miejsce naturą sofy do spania. Opcja zabawnie nazwana Blu Dot jest odwrotna. Zamiast ogromnej podstawy z wysuwanym materacem lub sytuacji z łóżkiem typu trundle, Blu Dot zdecydował, że łatwiej będzie zdjąć poduszki i odwrócić siedzisko do przodu, od razu tworząc w salonie materac wielkości królowej z nogami. Trudno będzie znaleźć bardziej wydajną leżankę do spania niż ta.

Wyposażenie miejskie Winslow Armless Sleeper

Kupujący śpią na meblach Urban Outfitters. Weźmy na przykład Winslow z jego bezramkową konstrukcją i podwójną funkcją. Siedzisko jest pluszowe, zapewniając optymalną amortyzację sofy i oferuje wystarczające wsparcie na kilka nocy spania na kanapie.

Sofa Everly Convertible

Everly jest materacem hybrydowym podwajanym jako leżanka. Allmodern jest jedną z wiodących marek mebli online dla tanich, nowoczesnych mebli, a Everly jest hitem wśród stron i stron potencjalnych duds. A pochyłe ramiona tworzą również przyzwoity nagłówek.

ABC Carpet & Home Convertible Sleeper

ABC Carpet & Home to miejsce, w którym można zrobić zakupy dla świadomego designu w Nowym Jorku. Kabriolet jest jedną z najważniejszych cech marki dzięki swojej wysokiej jakości konstrukcji i nowoczesnemu wzornictwu. Wystarczy dopasować oparcie, aby przekształcić go w sofę, krzesło salonowe lub łóżko.

Vesper Queen Sleeper Sofa

Nieszpory rozkładają się do najbliższej rzeczy, która przypomina pełnowymiarowe łóżko. Suszona rama z twardego drewna i czterocalowy materac z pianki o dużej gęstości przyczyniają się do wyższej ceny, ale jest godny swojego miejsca w magazynie Design Within Reach.

Najlepsze kanapy typu"Zrobiłem to"

Kanapa w Barcelonie

Jaki rodzaj listy kanapy pomijałby kanapę pasującą do królów? Zaprojektowane w 1930 roku krzesło barcelońskie Ludwiga Miesa van der Rohe'a zostało ołówkiem przeniesione z zeszytu do sali tronowej z myślą o hiszpańskiej rodzinie królewskiej. Dziś jest wykonany w ten sam sposób, jak wtedy, z bydlęcej skóry Spinneyback, ramki z afrykańskiej sapele i wiele TLC.

Florence Knoll Relaxed Sofa

Sofa "if you know, you know", jeśli kiedykolwiek istniała, idylliczna sofa Florence Knoll jest często kopiowanym dziełem jednego z bohaterów nowoczesnego wzornictwa połowy wieku w Stanach Zjednoczonych. Jej wygląd jest podobny do miliona innych sof, ponieważ milion innych sof chce nim być. Jest to bardziej relaksująca wersja oryginału, z głębszymi siedzeniami i bardziej przytulnymi poduszkami.

Eames Two-Seat Sofa

Co jeszcze trzeba powiedzieć? Kanapowa wersja najsłynniejszego krzesła salonowego z najsłynniejszego na świecie duetu projektantów, dwumiejscowego krzesła Eameses, jest ogłuszeniem w salonie lub biurze.

Civil Noord

Nie jęcz jeszcze za cenę. Dyrektywa cywilna jest skierowana bezpośrednio do konsumenta, który stał się luksusem - 100% bawełniana lub skórzana tapicerka wykonana we Włoszech, mocne gwarancje i wysoka (ale cicha) technologia. Ta specyficzna sofa ma dołączone "Magic Box", który jest nazwą zabawki dla pływającego stołu bocznego, gdzie cała powierzchnia jest ładowarką. Ponadto, cała kolekcja Noord jest modułowa, więc rośnie wraz z Tobą.

Restoration Hardware Cloud Sofa

Restoration Hardware lśni najjaśniejszym blaskiem dla tych, którzy mają przestrzeń, gotówkę i krzykliwy smak. Elementy Cloud Sofa są szerokie, długie i śmiesznie wygodne. Jest to dekadencki mebel.