W tym roku poszukiwanie najlepszych mebli na zewnątrz nabrało nowego znaczenia. Podczas normalnego lata, noc w restauracji lub na plaży były społeczne zszywki. Jednak z powodu pandemii COVID-19, wielu z nas spędzi te ciepłe dni w domu. Tak więc urozmaicenie przestrzeni (czy to balkon, patio, dach, czy podwórko) jest niezbędne do zabawy na słońcu - i, cóż, zdrowy rozsądek.

Zacznijmy od najbardziej podstawowych podstaw: miejsce do siedzenia. Krzesło typu slingback jest idealne dla tych, którzy potrzebują czegoś prostego. Są przystępne cenowo i lekkie (dzięki temu można je łatwo przesunąć na sześć stóp). Szukasz bardziej stałej inwestycji? Nie możesz się pomylić z klasycznym Adirondackiem - lub niebiesko-niebieskim, super-plushy, wyściełanym krzesłem salonowym.

Żadna letnia noc nie jest kompletna bez posiłku na świeżym powietrzu, ale do tego potrzebny jest odpowiedni zestaw jadalny. Dla mieszkańców miast zestaw bistro jest szykownym i świadomym przestrzeni wyborem. (Ponadto, kilka rad: porządek w pop koloru, jak to robi cuda przeciwko betonu). Jeśli masz rozległy trawnik lub patio i lubisz się bawić, zainwestuj w pełny zestaw jadalny. Następnie zaproś mnie na koktajl lub dwa.

I nie zapomnij o akcesoriach: wiklinowej latarni, wózku barowym i rotundowym dole przeciwpożarowym (naprawdę).

Wybierz meble ogrodowe, niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem miasta, miłośnikiem wsi, modernistą czy tradycjonalistą.

Krzesła 

Od łatwych do przenoszenia chust do wygodnej leżanki, z której nigdy nie będziesz chciał wstać, oto idealne miejsca do picia różowego przez całe lato.

Kanapy

Kanapy zewnętrzne, które ty, twoja rodzina i (wybrana kwarantanna) przyjaciele pokochacie.

Zestawy jadalne

Dla animatora, który chce uczynić swoje patio przy basenie miejscem na lato.

Akcesoria i akcenty 

Po zamówieniu podstaw, zdobądź coś do dodania trochę iskry - może dosłownie, z dołu ognia.

Sprawdź czym kierować się przy wyborze rodzaju mebli ogrodowych. Więcej na https://ladnydom.pl/krzesla-ogrodowe-drewniane-plastikowe-metalowe-jakie-krzesla-wybrac >>