Wolnostojące kominki na bioetanol dodadzą ciepła i blasku każdemu pomieszczeniu w Twoim domu. Bez kabli, bez elektryczności, bez gazu, bez zamieszania!

Wolnostojące kominki na bioetanol mogą dodać ciepła i blasku każdej przestrzeni w domu dzięki nowoczesnemu wzornictwu i elastyczności. Posiadanie kominka na bioetanol oznacza, że nie potrzebujesz prądu, gazu ani komina. Można go również swobodnie przenosić między wnętrzem a zewnętrzem, według własnego uznania.

Rodzaje biokominków wolnostojących

Nasze wolnostojące kominki na bioetanol występują w wielu kształtach i rozmiarach. Pembrey jest idealny dla tradycyjnego wyglądu, podczas gdy Globus upiększy Twoją przestrzeń bardziej współczesnym designem. Można również wybrać Moritz dla stylu sześciennego lub Eton dla otwartej aranżacji. 

Dodaj atmosfery za pomocą wolnostojących kominków

Naturalny, czysty płomień kominków wolnostojących Imaginfires dodaje naturalnego ciepła do przestrzeni, którą zajmuje, bez emisji spalin, które wytwarzają kominki opalane drewnem lub gazem. Stylowe, nowoczesne wzornictwo naszych kominków wolnostojących oznacza, że są one doskonałym dodatkiem do każdego domu i mogą być przenoszone z pokoju do pokoju, a nawet na zewnątrz, w przypadku zmiany wystroju. Inne korzyści obejmują:

  • Nietrwałe - nie martw się o znalezienie wtyczki lub instalację komina, ponieważ te kominki wymagają jedynie paliwa bioetanolowego i zapalniczki, aby stworzyć wspaniały płomień.
  • Paliwo przyjazne dla środowiska - paliwo bioetanolowe jest wytwarzane z odnawialnych zasobów i spala się czysto, nie emitując spalin ani dymu. Oznacza to, że nie trzeba sprzątać popiołu ani węgli.
  • Łatwy w użyciu - wlej paliwo bioetanolowe do palnika i zapal. Zgaś poprzez zamknięcie srebrnej szczeliny na górze kominka (używając dołączonego narzędzia do zamykania).
  • Łatwa konserwacja - Nasze kominki na bioetanol mogą być łatwo utrzymane w bardzo wysokim standardzie za niską cenę dzięki ich trwałej konstrukcji i niesamowitej żywotności.

biokominek wolnostojący

Biokominek wolnostojący - gama modeli

Mobilność - to główna zaleta wolnostojących kominków na bioetanol. Docenia ją coraz więcej osób, które wyposażają swoje domy i mieszkania w te urządzenia. Ze względu na ich meblowy charakter możemy je w każdej chwili przestawić w dowolne miejsce, w zależności od potrzeb i nastroju.

Biokominki oferują modele o różnej stylistyce. Do nowoczesnych i minimalistycznych należą urządzenia wykonane ze stali i hartowanego szkła o prostych geometrycznych kształtach. Nadaje im to lekkości. Natomiast biokominki o delikatnych, klasycznych kształtach mają zazwyczaj finezję i tradycyjną formę zarazem. Najczęściej wykończone są naturalnym kamieniem lub drewnem.

Niektóre wolnostojące kominki na bioetanol swoim designem nawiązują do tradycyjnych mebli. Najbardziej popularne są stoły i ławy z wbudowanym palnikiem. Tak zaprojektowane blaty nie tracą swoich walorów użytkowych, a dodatkowo zyskują olśniewający efekt migoczących płomieni. Podobnie jest z regałami na książki czy stolikami RTV z wbudowanymi kominkami na etanol. Jak przystało na meble, możemy je przenosić w dowolne miejsce.

Wybierając mobilny biokominek musimy zwrócić uwagę na dobór rodzaju i wielkości tak, aby nie przytłoczyć pomieszczenia. W małych wnętrzach najlepiej sprawdzą się niewielkie urządzenia, które można postawić na stoliku lub półce. W większych przestrzeniach lepiej postawić kominek na bioetanol na podłodze w centralnym punkcie pomieszczenia. Ze względu na swój przenośny charakter może zadomowić się i uprzyjemnić chwile w każdym pomieszczeniu naszych domów i mieszkań.