Dziś przynosimy Państwu kilka trendów top marek luksusowych na świecie! Trendy te są ponadczasowe, w pełni uosabiają najwyższe wartości rzemiosła, luksusu i jakości.

Otwieramy, rozmawiając o Top Lighting Brand DelightFully. Na rok 2019, DelightFULL proponuje Elegancką Włócznię podążającą za nowoczesnymi trendami połowy wieku z Lampami Podłogowymi i Zawieszanymi Opactwa. Te lampy opactwa można opisać jako kojące elementy oświetleniowe z połowy wieku, które uchwycą esencję czystych linii i uchwycą wykończenia nowoczesnego stylu połowy wieku.

Skupiając się na Mid-Century Modern Style, DelightFULL zaprezentował również Kolekcję Marcus z 2 nowymi produktami: Lampa ścienna Marcus i Lampa Zawieszana Marcus. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, Kolekcja Marcus ma delikatne przesłanie dla dobrze oświetlonego domu. Dzięki dwóm elementom, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, te dwa nowoczesne wzory oświetlenia pasują do każdego nowoczesnego stylu wystroju domu, pasującego do najbardziej wykwintnych pomieszczeń.

Następnie przechodzimy do DelightFULL's Sister Brand Essential Home, marki, która również podąża za Mid-Century Modern Style. Na rok 2019 stworzyli oni kilka oszałamiających elementów mebli do domu, które doskonale ucieleśniają styl, który zawsze pasował do tej marki. Główne przykłady to 2 nowe wspaniałe fotele, które podążają za trendem Aksamitnej Rewolucji! Pierwszy z nich to elegancki fotel Charlotte Armchair, nowoczesny i nowoczesny z nutką vintage i retro, który jest właśnie tym, czego potrzebujesz i dokładnie tym, co znajdziesz w tym kawałku.

Kolejnym pięknym dodatkiem do Kolekcji Foteli Podstawowych Domów jest Fotel Florencki. Kontynuując wspaniały design kolekcji florenckiej, fotel ten wnosi aksamitną dobroć bestsellerów, wysoką jakość rzemiosła i własną tożsamość. Ten fotel jest idealny do każdego salonu lub narożnika sypialni, z całym stylem nowoczesności połowy wieku.

Jeśli chodzi o jadalnie, to marka pojawiła się z Bertoia Big Dining Table. Ten nowoczesny stół, który może pomieścić 8 osób, to majestatyczna propozycja dla każdej jadalni. Jeśli ciemny marmur tego oszałamiającego stołu w jadalni nie wystarczył, aby dopasować go do domowego wystroju, to złoty pierścień na środku blatu nadaje mu jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd.

W następnej kolejności mamy Luxxu z bardziej współczesnym stylem! Jedną z atrakcji Nowej Kolekcji jest niesamowita Sofa Osmańska Tenor, bardzo stylowa osmana o gładkim i eleganckim kształcie. Wykonana z szarego aksamitu i z polerowanym mosiężnym nogami, ta tapicerowana piękność wprowadzi atrakcyjny wygląd do każdego pokoju, apartamentu hotelowego czy sypialni głównej.

Na przykład na Salone del Mobile Milano 2019 jedną z najlepszych marek, która będzie obecna na imprezie z nowymi spektakularnymi utworami jest Boca do Lobo. Ta topowa luksusowa marka, która poświęca swoją pracę pracy rzemieślniczej, będzie miała silną wizytówkę w iSaloni, a także możemy powiedzieć, że ta niesamowita marka miała spektakularną wizytówkę w Maison et Objet w Paryżu. To właśnie na tej najważniejszej imprezie zadebiutował jeden z najbardziej oszałamiających i popularnych utworów ze wszystkich imprez: Lustro ścienne Lumiere/ Lampka ścienna.

Ten niesamowity kawałek występuje w dwóch stylach: Prostokątny i okrągły, można go opisać jako dużą rzeźbę lustra / lampy ściennej, która służy wielu celom. Podążając za Metallic Trends, jednym z Top Trendów 2019, Boca do Lobo zdecydowała się wypolerować go stalą nierdzewną, aby oddać wrażenie najwyższej elegancji! Dzięki ręcznemu montażowi z mosiężnej blachy młotkowanej w złocie, antyczna oprawa z misternie wykonanymi krawędziami i ramieniem zwieńczonym elegancką szybą, ręcznie wyrzeźbioną w formie odlewu, Lustro ścienne Lumiere/ Lampka ścienna w pełni reprezentuje rzemiosło i luksusową misję tej marki.

Z rodziny Lumiere'ów Boca do Lobo zaprezentowała również kilka innych zachwycających mebli, a mianowicie Lampę ścienną Lumiere'a i Lampę zawieszaną Lumiere'a. Są to dwa spektakularne elementy oświetleniowe, które podążają za stylem i kunsztem Lumiere'a Lustro ścienne/lampa ścienna i mogą zapewnić większą elegancję w każdym pokoju, a mianowicie wysokiej klasy Salonie. Drugi utwór z kolekcji Lumiere'a prezentowany na targach Maison et Object przez Boca do Lobo, który zostanie zaprezentowany w iSaloni 2019, jest imponującym i bogatym elementem Lumiere Console, który jest zgodny ze Stylem Współczesnym i może zmieścić się w każdej sali.

Innym kawałkiem, który w pełni reprezentuje wartości rzemieślnicze Boca do Lobo i który pasuje do tej misji marki luksusowej jest niesamowite Filigree Ring Mirror. To okrągłe, duże lustro ze złotą ramą wykonaną z mosiężnych sznurów o artystycznych motywach zostało wykonane ręcznie przy użyciu jednej z najstarszych i najbogatszych technik tworzenia biżuterii znanej jako Filigree. Bogactwo Filigree Ring leży w jego szczegółowej ekspresji biżuterii i to właśnie ta dbałość o szczegóły przekształca go w cenne dzieło sztuki, które jest hołdem dla najlepszego rzemiosła.

Kolejną Top Kolekcją zaprezentowaną w tym roku przez Boca do Lobo była Petra Family. Podążając za trendem Marble Design, Boca do Lobo zaprezentowała olśniewający Okrągły Stół i niesamowity Owalny Stół, który łączy Starożytną Grecję z bardziej nowoczesnym Marmurowym Doznaniem/ Trendem. Te dwa stoły, zaprojektowane z litego bloku, ręcznie rzeźbione i obracane w celu uzyskania różnych szczegółów dla uzyskania dodatkowej tekstury, są idealne do stylowego domu i mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz.

Ponieważ mówimy o kunszcie, skupmy się na dwóch markach Nature Inspire Luxury, które również w tym roku zaprezentowały kilka niesamowitych nowości: Brabbu i PullCast. Połączyły one swoje siły, aby stworzyć oszałamiające lustro Saya Mirror, topowy projekt, który został zainspirowany przez oceanarium, które zostało nazwane przez portugalskich żeglarzy podczas żeglugi pomiędzy Przylądkiem Dobrej Nadziei a Indiami! Dzięki olśniewającemu projektowi i niesamowitemu sprzętowi dostarczonemu przez PullCast, Saya Mirror jest rzeczywiście ekskluzywnym elementem dla ekskluzywnej marki, który pasuje do Mix Metal Trend!

W Maison et Objet, PullCast zadebiutował również kilka oszałamiających nowych Pulls, w tym Tiffany Cabinet Hardware, oszałamiający Pull, który przypomina idealne kształty i czystość tych, którzy trwają wiecznie i które doskonale pasują do Jewel Stone Trend, który będzie widać w Domach przez cały rok. Z garścią elegancji i wyrafinowania, ten Amazing Pull będzie ozdabiać w spektakularny sposób! Z odlewaną, polerowaną mosiężną rękojeścią oraz marmurem estremozowym, ten pociąg pociąg pociągnie za sobą całą elegancję na świecie.

Czego potrzebuje każdy pokój? Wspaniały dywanik. Podążając za trendami dywanów z 2019 roku, Stowarzyszenie Dywanów zaprezentowało w styczniu kilka dywanów, które pomogą Ci przytulić dom. Dwa z tegorocznych Trendów to Kunszt i Geometria. Niesamowity dywan Arraiolos pasuje do obu Trendów! Jest to w 100% ręcznie wykonany produkt, który przekształci komfort i piękno Twojego projektu lub domu osobistego i podniesie go na nowy poziom wzornictwa.

Unikalne linie i niepowtarzalne kształty sprawiają, że Lucy Rug jest również elementem inspirowanym geometrycznymi kształtami i odcieniami pastelowego różu, które sprawiają, że jest to zdumiewający produkt do każdego miejsca w salonie. Co również pasuje do obszaru wypoczynkowego? A co powiesz na stylową Lampę Zawieszaną Alice, produkt z Home's Society, który został zainspirowany przygodami Alice w Krainie Czarów, arcydziełem Lewisa Carrola. Jest to lampa w kształcie sześciokąta, która może być sprzedawana pojedynczo lub w zestawie. Może być w całości dostosowana do gustu klienta.

Na targach Maison et Objet, Circu zaprezentował wspaniałą koncepcję sypialni dziecięcych: The Cloud Room. Zainspirowany przez uznany przez krytykę krótki film animowany Pixara "Partly Cloudy", kolekcja "The Cloud Room" ma na celu odzwierciedlenie wyimaginowanego świata dzieci. Dzięki niej można oczekiwać, że dziecko spojrzy na niego i przejdzie przez próg między rzeczywistością a wyobraźnią. Tworząc coś wyjątkowego za pomocą prostych kształtów, które przypominają nam o Memphis Design Group i Art Deco z lat 30., kolekcja ta celebruje estetykę i symbolikę każdego dzieła. Wyróżnia się niepowtarzalną formą i wysokim poziomem wzornictwa. W centrum tego pomieszczenia podkreślamy niesamowite łóżko Cloud.